Żel do zdobień – poznaj ich sekret

Misterne ornamenty czy geometryczne wzory na płytce paznokcia zawsze robiły, robią i będą robić wrażenie. Kiedyś narysowanie ich wymagało dużego doświadczenia, umiejętności, precyzji czy cierpliwości, a czasem również sporej ilości czasu. Dziś nie jest to już tak trudne, jak ci się wydaje – sięgnij po żel do zdobień o elastycznej konsystencji, a przekonasz się, jak proste jest tworzenie zdobień na paznokciach. 

Żel do zdobień Spider Gel – czym się charakteryzuje?

Produkty do zdobienia paznokci mają różne formuły oraz konsystencje. Żele mogą być bardzo gęste, ciągnące się i elastyczne. Taki właśnie jest Spider Gel – jego główna zaleta to konsystencja. Nabrany sondą lub pędzelkiem ciągnie się, tworząc drobne niteczki, które można łatwo przenosić i układać na płytce. Dzięki niemu uzyskanie precyzyjnej linii czy wzoru geometrycznego jest dziecinnie proste. Wystarczy nanieść nitkę żelu na paznokieć w dowolny sposób. 

Jakie zdobienia wykonasz dzięki Spider Gel?

Żel do zdobień Spider Gel o elastycznej formule umożliwia przenoszenie dowolnych linii na płytkę paznokcia, które razem mogą się łączyć, przecinać czy krzyżować. Za pomocą produktu stworzysz więc wzory geometryczne, ale także skomplikowane ornamenty. Gęsta formuła żelu sprawia, że każda nałożona nitka może zostać dowolnie uformowana. Ograniczeniem w tworzeniu wzorów jest wyłącznie wyobraźnia! Żel do zdobień Spider Gel możesz kupić w kolorach takich jak biały, czarny, srebrny, złoty, a także różowy.

Jak stosować Spider Gel?

Przygotuj paznokcie, wykonaj klasyczny manicure, utwardź go w lampie. Na tym etapie możesz przejść do tworzenia wzoru. Użyj sondy lub pędzelka, by przenosić żel na płytkę. Po skończonej pracy całość utwardź w lampie, następnie nałóż top i znów utrwal.

Podsumowanie

Żel do zdobień Spider Gel umożliwia tworzenie wielu różnych stylizacji za pomocą ciągnących się niteczek. W efekcie otrzymujesz unikatowy, piękny manicure za każdym razem. Produkt Spider Gel znajdziesz w sklepie internetowym Beautiona.pl.