Kuchnia ze spiżarnią – inspiracje

Spiżarnia jest często najbardziej ukrytym miejscem w domu, ale to nie znaczy, że należy ją zaniedbywać. W rzeczywistości inteligentne rozwiązania do przechowywania i przemyślany projekt mogą znacznie ułatwić życie (a przekąski mogą być o wiele bardziej stylowe). Niezależnie od tego, czy masz spiżarnię, która potrzebuje trochę miłości, czy też szukasz sprytnych sposobów na przechowywanie żywności pod gołym niebem, tutaj znajdziesz przykład, który Cię poprowadzi. Zapoznaj się z 5 pomysłami na organizowanie spiżarni tak wspaniałych, że będziesz chciał się do nich wprowadzić. Najlepiej obok ciastek.

  1. Dostosuj swoje puszki i słoiki
Kitchen food storage ideas

Jeśli przełożysz żywność z oryginalnego opakowania do szklanych słoików i kanistrów, wszystko od razu będzie wyglądało bardziej wytwornie. W tej kuchni słoiki z jedzeniem są wystarczająco ładne, aby stały na otwartej przestrzeni, obok dekoracyjnych elementów ceramicznych i ciężkich urządzeń.

  1. Dodaj styl retro
Furniture, Room, Cabinetry, China cabinet, Door, Hutch, Cupboard, Building, Window, Closet,

Ta spiżarnia bardziej przypomina oldschoolowy sklep ze słodyczami lub bibliotekę i zdecydowanie nam się to podoba. Możesz przechowywać przedmioty wyżej, jeśli możesz jakoś po nie sięgnąć – w tym miejscu pojawia się ta przesuwana drabina. Dodaje poważnego stylu i funkcjonalności do dużej spiżarni.

  1. Ukryj swój magazyn przypraw
Hidden pantry storage ideas

Jeśli chcesz przechowywać przyprawy w łatwo dostępnym miejscu podczas gotowania, ale jednocześnie chcesz je ukryć, zamontuj szafkę do przechowywania z pomalowanymi drzwiami. Gdy jest zamknięta, nikt nie wie, że to coś innego niż dekoracja ścienna.

  1. Użyj odważnego koloru
lacquered blue pantry

Niewielka przestrzeń to doskonała okazja do zastosowania odważnego koloru w małych dawkach. Tylko upewnij się, że wybrałeś odcień, który pasuje do kolorów w przyległych pokojach. Spiżarnia lokaja w domu zaprojektowanym przez Lee Ann Thornton w Greenwich w Connecticut łączy jadalnię z kuchnią i zapewnia żywy niebieski widok wszystkim przechodniom.

  1. Zmień przeznaczenie mebli
Furniture, Room, Dining room, Interior design, Table, Property, Building, Floor, Ceiling, Kitchen & dining room table,

Jeśli nie masz spiżarni, nie martw się – nadal możesz przechowywać całe jedzenie za zamkniętymi drzwiami. Dzięki inteligentnej i przestronnej szafce ściennej nie musisz dzwonić do wykonawcy w celu uzyskania wbudowanego, niestandardowego miejsca do przechowywania. Schowek w tej kuchni płynnie komponuje się z resztą przestrzeni.