Intrygujące odsłony bardotki

Bardotka należy do jednego z ulubionych modeli kobiecego biustonosza. Jej popularność nie słabnie od wielu, wielu lat. Początki jej popularności rozpoczęły się od wypromowania wzoru przez aktorkę Brigitte Bardott, dzięki której bardotka zawdzięcza swoją nazwę. W czym tkwi fenomen bardotki oraz z jakimi rodzajami i odsłonami tego biustonosza możemy współcześnie obcować? 

Wygoda i piękny wygląd 

Bardotka w pierwszej kolejności uznanie kobiet zyskała dzięki temu, że przepięknie modeluje kobiece piersi. Jest odpowiednia zarówno dla Pań o obfitym biuście, jak i dla kobiet noszących małe rozmiary. W przypadku wydatnych piersi bardotka przepięknie je unosi i utrzymuje na odpowiednim miejscu. Dzięki mocnej konstrukcji i specjalnemu kształtowi miseczek bardotka wyjątkowo zmysłowo podkreśla i eksponuje kobiece piersi. W przypadku niewielkich rozmiarów piersi dodaje im objętości i tworzy rewelacyjny efekt push up.  Z tych właśnie względu uchodzi właśnie za niezwykle kuszący i zmysłowy model biustonosza odpowiedni dla wszystkich kobiecych sylwetek.  Bardotka świetnie nadaje się zarówno pod gładkie, przylegające ubrania jak i sukienki czy bluzki odsłaniające dekolt. 

Biustonosz do zadań specjalnych 

Bardotka dzięki swojej konstrukcji jest również uznawana za biustonosz do zadań specjalnych. Mocno skonstruowany pas obwodu i usztywniane miseczki perfekcyjnie podtrzymują i modelują piersi. Bardzo często modele są tak zaprojektowane, że istnieje możliwość odpięcia od nich ramiączek. Mimo ich braku biustonosz perfekcyjnie utrzymuje biust na właściwym miejscy. Dzięki tej właściwości bardotkę chętnie ubiera się pod bluzki odsłaniające ramiona, dekolt i plecy. Jest idealna na lato do tzw. bluzek hiszpanek lub topów typu bandeau. Jednym z najbardziej uniwersalnych modeli, który posłuży Ci do wielu kreacji, jest cielista bardotka uszyta z gładkiego materiału z odpinanymi ramiączkami. Taki biustonosz jest idealny zarówno do wyjściowych wymagających kreacji jak i białych podkoszulek czy topów. 

Zmysłowy i elegancki 

Bardotka to niezwykle zmysłowy biustonosz. Przepięknie modeluje zarówno damskie piersi jak i optycznie pięknie kształtuje kobiecą sylwetkę. U pań o obfitym biuście idealnie podtrzymuje go na odpowiedni poziomie. Piersiom o niewielkim rozmiarze dodaje obfitości, uwydatnia i podkreśla ich kształt. Bardotka uszyta może być z niezliczonej ilości ciekawych materiałów o intrygującej, odmiennej kolorystyce. Niezwykle kusząco wygląda obszyta misternymi koronkami. Wstające u szczytu piersi ozdobne fragmenty gipiury dodają bieliźnie seksapilu i elegancji jednocześnie. W bardotce większość pań czuje się kobieco i wytwornie.  Do najbardziej zmysłowych należą od dawien dawna bardotki w kolorze czarnym i czerwonym. Bardotka świetnie sprawdza się do seksownych odsłaniających ciało kreacji, przez to uwielbiana jest również przez mężczyzn. Wszystkie opisane powyżej zalety bardotki niewątpliwie powinny wystarczyć do tego, by przekonać się do wybrania właśnie tego modelu. Bardotka to rodzaj bielizny, który powinien gościć w garderobie każdej kobiety.